Willkommen :)


Dom na Mazurach, do wynajęcia na  wczasy, weekendy, wakacje. ORZYNY 114

Całoroczny domek, oddany do użytku w 2012r. Ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń Dom położony jest w malowniczej okolicy nad jeziorem .Do jeziora opierwszej klasie czystości ok 150m do lasu ok 100 m Dostępna jest plaża gminna z pomostem. Dojazd drogą 660 łączacą Szczytno z Mrągowem.W Orzynach bardzo dobrze zaopatrzony sklep Lewiatan

Parter:

Zadaszony taras na którym znajdują się ratanowe meble ogrodowe. Można tu biesiadować niezaleznie od pogody. Taki sam taras znajduje się na piętrze. Salon z kominkiem i TV.  Kuchnia z pełnym wyposażeniem, zmywarka, mikrofala,4-palnikowa kuchenka elektryczna z piekarnikiem. Łazienka z wc. Duża kanapa rogowa z funkcją spania. Stół rodzinny z krzesłami, oraz rozkładana ława przy kanapie.

Piętro:

sypialnia 2osobowa łóżko małżeńskie, sypialnia 3-osobow kanapa dwuosobowa  i jednoosobowa sypialnia 2-osobowa kanapa Możliwość skorzystania z łóżka polowego. Łazienka z natryskiem, wanną i w.c.

Samochód  można zaparkować na zamkniętej, ogrodzonej posesji  o powierzchni 10 arów, dookoła wysokie drzewa, dużo zieleni, miejsce na ognisko. Domek przyjazny dla rodzin z dziećmi,  plac zabaw, zjeżdżalnia, piaskownica, zabawki i gry edukacyjnei.Dzieci maja zadaszoną wiatę mininprzedszkole stolik,zabawki a dla starszych dzieci piłkarzyki i gry .Domek posiada wyjątkowy klimat, gdzie zapraszamy rodziny z dziećmi, małżeństwa,pary, znajomych oraz oczywiście seniorów.

Do dyspozycji łódka 4 osobowa 4 rowery.Jeden z siedziskiem dla dzieci do 22 kg,  oraz grill. Przygotowaliśmy miejsce na ognisko oraz drzewo zarówno do ogniska jak i do kominka w cenie.Wydzielone miejsce na ognisko z ławkami .Obok biesiadny stól pod dachem.

Możliwość przyjazdu z psem.  Zapraszamy na atrakcyjne ścieżki rowerowe. Nowo oddana ścieżka Szczytno- Biskupiec.Żelazko, deska do prasowania ,odkurzacz na wyposażeniu.

Artykuły o regionie


Orzyny wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Dźwierzuty. Oficjalna nazwa miejscowości to "Orzyny" jednak wśród mieszkańców funkcjonuje nazwa "Orżyny". Obok miejscowości znajduje się jezioro Arwiny oraz Łęsk.Warto zwiedzić:

  • Dwukondygnacyjny pałac, wzniesiony na początku XX w., z tarasem i ryzalitowym halle na osi.
  • Fragmenty dawnego parku dworskiego.
  • Wiejskie domu pochodzące z początków XX w.
  • Szkoła, murowana z czerwonej cegły, składająca się z parterowego budynku z końca XIX w. i połączonego z nim piętrowego budynku z lat 30. XX w.
  • Czworaki (obecnie sklep)

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • Animal

  • Parkplatze

Standort